Gelecek Teknoloji'leri Şimdiden Sizin İçin Üretiyoruz...
Bizden Haberler Arf Teknoloji: Ürünler

Tersine Mühendislik (Reverse Engineering)


Arf Teknoloji, ürettiğiniz yazılımlara zarar vererek ürünlerinizin değer kaybetmesine ve sizin de maddi zarara uğramanıza sebep olan kötü niyetli kişilerin tersine mühendislik yapmasını engelleyen başta Antijen olmak üzere pek çok ürünü ve çözümü bulunmaktadır.

Ürünlerimiz ve Çözümlerimiz:
 • Antijen
 • Import Lock & Inspection (ILI)
 • Resource Lock & Inspection (RELI)
 • Remote Resource Manager (RRM)
 • Export Lock & Inspection (ELI)
 • ArfPAC
 • Virtualization (Semi/Full)
 • Abstraction (Semi/Full)
 • Anti Dll Injection
 • Anti Hooking
 • Anti Reverse Engineering
 • Anti Hacking
 • Anti Cracking
Daha fazlasını öğrenmek için lütfen bize buradan ulaşın.

Loglama

Bilgisayarınızda veya ağınızda neler olup bittiğini ayrıntılı olarak kayıt altına almak istiyorsanız, işletmenizin büyüklüğüne göre çeşitlendirdiğimiz ürünlerimize göz atmalısınız.

Küçük ve Orta Boy İşletmeler İçin Log-A:

Küçük ve orta boy işletmenizin (bilgisayar sayısı 3'den fazla ve 250'den az) loglama ihtiyacını karşılamak için geliştirildi.

Log-A 5651 sayılı kanunun gereklerini de yerine getiriyor.

Loglama için donanım almak istemiyor ya da bütçeniz sınırlı ise Log-A size hitap ediyor. Log-A, korumalı alanda bilgisayarınızda kayıt tutabildiği gibi sizin belirleyeceğiniz merkezi bir bilgisayarda (Server) da kayıtlarınızı tutabilecek yetenektedir.

Kurulumu basittir, bir kaç basit adımda çalışmaya başlar. Ayar gerektirmez.

İstediğiniz anda geçmişe yönelik ayrıntılı kayıtlara ulaşabileceksiniz.

Daha fazlasını öğrenmek için lütfen Log-A sayfamızı ziyaret edin.

Kurumlar ve Büyük Ölçekli İşletmeler için E.N.S.:

Eğer büyük bir işletmeniz varsa (251 bilgisayar ve üstü) ve ayrıntılı loglamaya ihtiyaç duyuyorsanız o hale sizin için doğru seçim Essential Network Solution.

E.N.S. büyük ölçekli işletmelerin ayrıntılı loglama ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır.

Dağıtık (Distributed) mimariye sahiptir.

Ajan esaslı çalışır.

E.N.S. sadece loglama yapmaz, ihtiyacınız doğrultusunda sizin için bir Siber Güvenlik Aracı'na dönüştürülebilir. Bizden talep etmeniz yeterli.

Daha fazlasını öğrenmek için lütfen buradan ulaşın.

Güvenlik Ürünlerimiz ve Çalışmalarımız

Oyun İçi Yatırım ve Kullanıcı Hesabı Güvenliği:

On-line oyunlarda, yatırımlarınızın (satın aldığınız oyun içi ürünlerinizin, oyun karakterlerinizin) oyun karakterinizin (char) ve şifrelerinizin kötü niyetli kişilerin eline geçmesini engelleyebilen dünyadaki tek yazılım G-SEC'tir.

G-SEC, kötü niyetli kişilerin, siz oyununuzu oynarken sisteminize sızmasını engeller.

Sizi ve yatırımınızı; KeyLogger, ScreenLogger, MouseLogger, Trojan, Virüs, Malware, RootKit vb. zararlıların etkilerinden tamamen arındırılmış ortamda oyununuzu çalıştırarak korur.

Daha fazlasını öğrenmek için lütfen G-SEC sayfamızı ziyaret edin.

İnternet Güvenliği E-SEC:

İnternette alış-veriş yaparken ya da e-postanızı okurken şifrelerinizin, kredi kartı bilgileriniz gibi kişisel verilerinizin başkaları tarafından ele geçirilebileceği endişesini taşıyorsanız size önerimiz E-SEC'dir. E-SEC, zararlılardan tamamen arındırılmış bir ortamda internet tarayıcınızı çalıştırarak güvenliğinizi sağlıyor.

Daha fazlasını öğrenmek için lütfen E-SEC sayfamızı ziyaret edin.

Antikor UGS (Uygulama Güvenliği Sistemi)

Antikor UGS, ülkemizde güvenlik yazılımı alalında zararlı tehtitlerine karşı geliştirilmiş ilk ve tek bağışıklama ve üst düze güvenlik ürünüdür. Antikor UGS son derece hızlı bir şekilde tehtitleri tespit eder, sınıflandırır ve sizi bilgilendirir. Sıradan anti-virüsler gibi, tehtitleri algılamak için herhangi bir veri tabanına ihtiyaç duymaz. Zararlı veri tabanı bulunmadığından diskinizde çok az yer tutar, sık sık güncelleme gerektirmez.

Ayrıca, gelişmiş yapay zekâya sahip olan tarama motoruyla, anti-virüslerin tespit edemediği zararlıları da kolayca tespit eder ve siz zarar görmeden önler.

Bu ve daha bir çok özelliği Antikor UGS'yi bugüne kadar yapılan bütün güvenlik yazılımlarından farklı yapmaktadır.

Daha fazlasını öğrenmek için lütfen sayfamızı ziyaret edin.

Malware Catcher

Yazdığınız programlar zararlıların denetimine mi girdi? Zararlılar programlarınızı bir basamak olarak mı kullanıyorlar? Emek ve zaman harcayarak geliştirdiğiniz programlarınızın zararlılar tarafından bozulmasını istemiyor musunuz?

Size önerimiz Malware Catcher©.

Artık programlarınız daha çalışmadan yazılım ortamının güvenilirliğinden emin olabilecek. Böylelikle programlarınızın zarar görmesi engellenirken, müşterilerinizi olası tehditlere karşı önceden uyararak iş gücü kaybını önleyeceksiniz.

Daha fazlasını öğrenmek için lütfen bize buradan ulaşın.

Yazılım Açıkları

Arf Teknoloji, işi gereği bir çok yazılımı incelemektedir. Yazılımlarda tespit ettiği açıkları derecelendirerek ilgili kişi ve kurumları bilgilendirmektedir. Bu güne kadar güvenlik yazılımları dahil bir çok yazılım incelenmiş ve bulunan bazı açıklar sizin için kayda alınarak yayımlanmıştır.

Bazı çalışmalarımızın hazırlanmış videolarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu konu hakkında daha fazlasını öğrenmek için lütfen bize buradan ulaşın.

Çalışmalarımız

Çalışmalarımız, ürünlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için yayımladığımız videolara buradan ulaşabilirsiniz.

AIKIDO

Güncel zararlılar olan CryptoLocker, TeslaCrypt ve türevlerine karşı geliştirilmiş davranış esaslı tespit ve engelleme yazılımıdır. Nasıl çalıştığını görmek için buraya tıklayabilir ya da daha fazla bilgi almak için bize e-posta ile ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
Bize ulaşmak için hemen e-posta gönderin. Müşteri temsilcimiz size en kısa zamanda geri dönecektir.


E-posta adresimiz: bilgi(et)arfteknoloji(nokta)com

Hertürlü hakkı saklıdır (C) 2009-2014 Arf Teknoloji