Gelecek Teknoloji'leri Şimdiden Sizin İçin Üretiyoruz...
Bizden Haberler Arf Teknoloji: Basında Biz
Arf Teknoloji hakkında basında çıkan haberler ve Arf teknoloji basın bildirimlerini buradan takip edebilirsiniz.

Türk Yazılım Sektöründen Bir İlk:

Arf Teknoloji'den Virüsleri Yok Edecek Proje "Antikor"

24 Nisan 2009 - Hatay, Türkiye Yazılım Sektörünün güvenlik yazılımları alanındaki ilk firması olan Arf Teknoloji, dünyada ve ülkemizde yeni bir teknoloji olan Antikor güvenlik programını Kasım 2008 tarihinde duyurdu.Antikor, dünyada bulunan antivirüs programlarından farklı olarak hızlı tarama ve doğru teşhisleri ile ön plana çıkan ve herhangi bir veritabanına ihtiyaç duymadan henüz tanımlanmamış olsalar dahi virüsleri tespit edebilme yeteneğine sahiptir. Antivirüs programları size bildirmeden uygulamalarınızı silebilirken, Antikor kesinlikle böyle bir yönteme başvurmaz. Aksine bağışıkladığı uygulamayı virüs tehditlerine ve bozulmalara karşı korur.

Antijen ile Daha Güvenli Uygulamalar

Arf Teknoloji, Antikor ile başardığı yüksek hızlı tarama işleminin yanı sıra "Antijen" teknolojisi ile de uygulamalarınızı tam koruma altına alır. Antijen, uygulamalarınız ile bütünleşerek uygulamalarınızı korurken size de rahat ve temiz bir kullanım sağlar.

Virüslerle Mücadelede Yeni Bir Çağ Başlıyor

Bugünlerde bilişim haberlerinde sıkça karşılaştığımız bilgisayar güvenlik haberleri ve virüs tehditleri konusunda dünyanın önde gelen antivirüs programlarının açıklamalarını takip etmekteyiz.

Şu anda bilgisayar kullanıcılarının çok ciddi virüs tehdidi ile karşı karşıya olduklarını ve bu tehditlerin yakın bir zamanda çok ciddi zararlar meydana getirebileceğini biliyoruz.

Arf Teknoloji olarak antivirüs firmalarının bu açıklama ve tespitlerini çok yakından takip ediyoruz fakat bukadar büyük virüs tehditleri konusunda yeterli somut adım atılmadığınıda yapılan açıklamalardan görmekteyiz.

İşte bu bağlamda antivirüs firmalarının henüz çözüm sunmadıkları virüs tehditlerine karşı Arf Teknoloji tarafından geliştirilen '' Antikor '' adlı programımızla sözü edilen virüs tehditlerine karşı kesin çözüm sunmaktayız.

Antikor, yapısı ve işleyişi bakımından antivirüslerden farklı ancak antivirüslerle beraber çalışabilen, uygulamalarınız için tam güvenlik sağlayan ve hali hazırda varolan ve gelecekte varolabilecek virüs tehditlerine karşı hiçbir veritabanı güncellemesine ihtiyaç duymadan virüslere karşı tam koruma sağlayan tek güvenlik programıdır.

Arf Teknoloji olarak bilgisayar kullanıcılarını herhangi bir virüs tehdidinden korkmalarına gerek olmadığını bildiririz.

Virüs tehditlerine karşı tam koruma için Antikor'u öneririz. Çünkü dünyada sizi virüs tehditlerine karşı tam olarak koruyacak olan tek program Antikor dur.

Bilgisayar Virüsleri Artık Tarih Oluyor

http://www.flasgazetesi.com.tr/haberDetayMiddle.asp?ID=10669

Antijen Teknolojisi Yazılım Uzmanları ile Paylaşılıyor

http://shiftdelete.net/arf-teknoloji-antikoru-paylasima-acti-11246.htmlBize Ulaşın
Bize ulaşmak için hemen e-posta gönderin. Müşteri temsilcimiz size en kısa zamanda geri dönecektir.


E-posta adresimiz: bilgi(et)arfteknoloji(nokta)com

Hertürlü hakkı saklıdır (C) 2009-2014 Arf Teknoloji